על חברת אסתר אברהם אחזקות

יזמות עם עוצמה ואיתנות פיננסית

חברת אסתר אברהם אחזקות, בבעלותו המלאה של עו"ד אברהם גבריאל אברהם, הינה חברה יזמית מובילה בתחום הנדל"ן בישראל ובעלת יכולות כספיות משמעותיות.

מעבר להונה העצמי, אסתר אברהם קשורה בשותפויות עסקיות עם משפחות יהודיות ותיקות באירופה, כאשר עיקרי פעילותה מול משפחות בציריך, אמסטרדם ולונדון. משפחות יהודיות אלו, מעבר לאינטרס הכלכלי הברור להשאת תשואות על השקעותיהם, רואים כערך עליון את חידוש והתחדשות הערים בישראל מתוך אהבת אמיתית לארץ ישראל.

חדשנות בכל חזית, מביאים את בשורת הקידמה

אסתר אברהם פועלת לאיתור, ייזום ומימוש פרויקטים תוך מיצוי הזדמנויות ההשבחה.

אסתר אברהם פועלת בשליחות לשפר את הבניינים, השכונות, והנדל"ן ברחבי כל הארץ - תוך התמקדות בשיפור חיי כל דייר ודייר.

אסתר אברהם פועלת באמצעות כלים חדשניים הן במישורים העסקיים, הן במישורים המשפטיים ואף עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים נוספים של תכנון נדל"ני, על מנת למקסם את ההשבחה וההצלחה של כל פרויקט ופרויקט של החברה.

אנו מונעים מתוך האמונה שהכל מתחיל ונגמר באנשים - זה הקשר הבלתי אמצעי שלנו, האכפתיות וההשקעה שלנו בשירות מול לקוחותינו והתושבים, הם אלו שמאפשרים לפרויקטים שלנו להיות מהמוצלחים והמשובחים ביותר, גם עבור העיר וגם עבור התושבים.

יחד עם כל המערך המקצועי המלווה, אנחנו מאמינים שהחוכמה היא להיות כאן בשבילכם גם אחרי השלמת הפרויקט.

אנחנו כאן כדי להישאר.

שלכם,                         
אסתר אברהם אחזקות.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.