אחזקות החברה


אסתר אברהם אחזקות - אחזקות החברה

 

החברה להתחדשות נתניה

החברה להתחדשות נתניה נוסדה במטרה להחיות מחדש שכונות מגורים ובניינים בעיר נתניה. מתוך חיבור רגשי ואישי, ואיכפתיות ייחודית בנוף, הפרויקטים של החברה להתחדשות נתניה הפכו לשם דבר וידועים ברמת הביצוע הגבוהה, ההשבחה והיזמות, וזכו להוקרה ועידוד מעיריית נתניה וגורמי פנים וחוץ.


החברה להתחדשות פתח-תקוה

החברה להתחדשות פתח-תקוה נוסדה במטרה להוביל את היזמות והפיתוח האורבני בפתח תקוה. מתוך זיהוי ההזדמנויות הייחודיות בעיר שהופכת להיות מוקד משיכה גם בגלל הקרבה למרכז וגם נוחות הגישה לאזורי השרון, הפרויקטים של החברה להתחדשות פתח-תקוה מהווים שדרוג והשבחה של העיר ושכונותיה.


החברה להתחדשות תל אביב

החברה להתחדשות תל-אביב נוסדה במטרה לייצר מתווי מגורים חדשים וצעירים בתל-אביב. תל אביב היא המרכז התרבותי, הטכנולוגי, והעסקי של מדינת ישראל, והיעד מספר 1 למגורים במדינה. הפרויקטים של החברה להתחדשות תל אביב מוקפדים ברמה בינלאומית, מעשירים את העיר ופניה, ומהווים פריצת דרך טכנולוגית ויזמית.


החברה להתחדשות גבעתיים

החברה להתחדשות גבעתיים נוסדה במטרה לשמור על המתווה השקט והירוק של גבעתיים, תוך הקמת תשתיות מודרניות, קהילתיות, ושכונות מגורים חדשות וצעירות, עם מתחמי מסחר בוטיקיים ומזמינים, שיהוו שדרוג ברמת החיים ובו בזמן ישמרו על מה שהופך את גבעתיים להיות אהובה על מגוון אוכלוסיות שונות, הכל תוך השקפה של סביבה ואיכות חיים במקום הראשון.


קרן יפו

קרן יפו נוסדה במטרה למנף את התחדשות יפו בשנת 2020. הקרן פועלת בתשואות משולבות (שכירות, השבחה) ועם בטחונות למול כל השקעה בשיטת Investor Preferred עם תנאים ייחודיים למשקיעים בקרן. הקרן מבצעת איתור נכסים מניבים שאינם נמצאים בשוק, עם פוטנציאל השבחה גדול, בזכות רשת הקשרים הענפה וכוח הקנייה של הקרן.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.