כתב אמנת השירות של אסתר אברהם

  1. הכל מתחיל ונגמר באנשים. הצוות בחברות המוחזקות על ידי אסתר אברהם נבחר בקפידה כדי לייצר חווית שירות ייחודית.
  2. יחס אישי לכל פנייה, ליווי, אוזן קשבת ומענה - לפני, תוך כדי, ואחרי - אנחנו פה בשבילכם. כך, כל דייר הוא עולם ומלואו - וההצלחה של הפרויקט היא לעולם סכום של הצלחות קטנות מול כל אחד ואחד.
  3. יסודיות ותוכנית מסודרת - כל פרויקט מורכב מתוכנית מפורטת הכוללת לוחות זמנים, בטחונות ופירוט התוספות ומפרט הפרויקט הכללי. הכל בשקיפות מלאה ובאופן מסודר עבורכם, ובזמן אמת.
  4. פיתוח סביבתי מושלם - פיתוח 360: פיתוח סביבתי אורבני וגם פיתוח המגורים. סביבת המגורים מקבלת התייחסות מקיפה ויסודית כדי לוודא שהפרויקט מושלם גם בסביבתו וגם במרכזו. כך אנו מובילים ראיה של שדרוג תשתיות, רחובות, גינות, חניות, גנים ואף מקימים מרכזי בילוי וקניות בוטיקים ושכונתיים מודרניים ואלגנטיים.
  5. עיצוב, תכנון, וטכנולוגיה מודרניים - למיקסום השבחת הנכס אנחנו מביאים אדריכלים מובילים, יוצרים עיצוב מרהיב ורמה טכנולוגית גבוהה על מנת לפתח את הבניין ואת הסביבה לא רק לחיים ולעתיד טובים עבורכם, אלא גם להשבחה והעלאת שווי הנכס כמה שיותר.
  6. איכות וראייה עתידית: אסתר אברהם דואגת להוביל את התהליך תוך הקפדה יתרה על איכות ובטיחות לפי התקנים המחמירים ביותר, ומקפידה שהבנייה תהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כך הפרויקט נבנה היטב ובראיה עתידית לדורות קדימה - ויהווה עבור הדיירים נכס איכותי ובית למשך שנים ארוכות.
  7. חדשנות וחשיבה יוצרת כבסיס לתוצאות משובחות בכל פרויקט. באסתר אברהם אנו מתחילים את הפרויקט על בסיס יעילות כלכלית ומשפטית, על ידי הכלים החדשניים שנוצרו על ידי אסתר אברהם באופן שמאפשר למקסם את פוטנציאל הפרויקט כבר מראשיתו ומאפשרים לו להיות ברמה הגבוהה ביותר, עם השבחה טובה יותר, תשתיות טובות יותר, וכך להפיק את המוצר הטוב ביותר עבור כל השותפים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.