אתם בידיים טובות

מייסד ובעלים

אברהם גבריאל אברהם

אברהם הוא עו"ד ויזם נדל"ן מנוסה ומוכר, שהוביל בהצלחה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית, שימור מבנים, ושילוב של מגורים ומסחר. המומחיות שלו והובלתו ביצירת כלים חדשניים משפטיים וכלכליים בעולם הנדל"ן מאפשרת להוביל למיצוי הפוטנציאל והשבחת הפרויקטים.

עידן זילברבוך

עו"ד עידן זילברבוך הינו עו"ד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית, ומלווה את החברה מראשיתה. עו"ד זילברבוך מוביל את המחלקה המשפטית של אסתר אברהם.

דניאל לוריא

דניאל לוריא הינו בעל תואר ראשון בפיזיקה ותואר ראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב, בעל היכרות מקיפה עם עולמות הבנייה והנדל"ן ואחראי על יצירת כלים חדשניים וטכנולוגיים שמאפשרים לייצר מיקסום הזדמנויות והשבחה טובה יותר. דניאל לוריא הוא ראש מחלקת חדשנות באסתר אברהם.

אנה לוין

אנה לוין הינה עורכת דין מנוסה הן בצד המשפטי והן בצד השיווקי, ואחראית על כל ניהול הממשק החוזי והשיווקי אל מול הדיירים ושיווק הפרויקטים באסתר אברהם.

הילה גרבלסקי

בוגרת תואר ראשון (BA) בחשבונאות, ניהול וכלכלה באוניברסיטת תל-אביב. בעבר, שימשה כמנהלת ב- KPMG במחלקת ייעוץ מערכות מידע (IT Advisory) ועסקה בניהול סיכונים, מערכות ERP ובייעוץ לפרוייקטים בתחום מערכות מידע והסבת נתונים. הילה מנהלת כספים בחברה להתחדשות נתניה.

ילנה אסטרקין

הצלחתם של פרויקטים מסוג תמ"א 38 או פינוי בינוי תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה מצד בעלי הנכסים. כחלק מתהליך הליווי ומתן המידע לדיירים, מעניקה להם ילנה שירות אדיב ובלתי מתפשר. ילנה מנהלת קשרי לקוחות בחברה להתחדשות נתניה.

טניה יוסילביץ'

במסגרת תפקידה, מספקת טניה שירותי ארגון וליווי לדיירים ובעלי נכסים בפרויקטים שונים של תמ"א 38 ועושה זאת במיומנות, אדיבות ומקצועיות חסרת פשרות. כבעלת תואר ראשון במתמטיקה, מביאה עימה טניה גם ניסיון רב בניהול חשבונות. טניה מנהלת קשרי לקוחות בחברה להתחדשות נתניה.

נטלי שטווי

נטלי בעלת שנות ניסיון רבות של ניהול אדמיניסטרטיבי בחברות נדל"ן. נטלי הינה המנהלת האדמיניסטרטיבית של אסתר אברהם.

ראני דיבסי

ראני דיבסי הינו עוזר משפטי ומלווה את עו"ד זילברבוך במחלקה המשפטית של אסתר אברהם.

דולי שטבון

במסגרת תפקידה, מהווה דולי ציר תקשורת ומידע מרכזי וחיוני בין החברה לבעלי הנכסים בפרויקטים המצויים בשלבי בנייה שונים. כדוברת השפה הצרפתית וכמי ששימשה בעברה כמנהלת שיווק ופרסום בתחנות רדיו חשובות בצרפת, דולי מלווה ומשווקת פרויקטים. דולי מנהלת קשרי לקוחות בחברה להתחדשות נתניה.

אנה גונטה

לאנה ניסיון רב בעולמות הנדל"ן וההייטק, אותו היא מביאה לעבודתה מול בעלי הנכסים. במסגרת תהליך הליווי, הסיוע ומתן המידע לבעלי הנכסים בשלבי המיון השונים, מהוה אנה מודל למקצועיות חסרת פשרות ורמת שירות גבוהה במיוחד. אנה מנהלת קשרי לקוחות בחברה להתחדשות נתניה.

שני חביב

עו"ד שני חביב היא עורכת דין מנוסה בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, עם התמחות מיוחדת בתחום התמ"א 38. עו"ד חביב עומדת בראש הצוות המשפטי של החברה להתחדשות נתניה.

לירן בן שושן

לירן בן שושן היא מהנדסת קונסטרוקציה אזרחית, היא בעלת ניסיון רב עם התמחות בחיזוק מבנים. היא אחראית לייעול כלל התהליכים התכנוניים וההנדסיים בחברה. היא מובילה בהצלחה רבה את היעילות הביצועית של החברה. לירן הינה מנהלת ההנדסה בחברה להתחדשות נתניה.

קורין סויסה

קורין היא בעלת מעל 10 שנות ניסיון בניהול ושיווק, בין היתר שיפור וייזום תהליכי מיתוג, פרסום וניהול מדיות דיגיטליות (כולל שיווק אונליין ומדיה חברתית) - קורין מנהלת את מחלקת השיווק ואת קשרי הדיירים בחברה להתחדשות נתניה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.