מחלקות מקצועיות


המחלקות המקצועיות של אסתר אברהם

על מנת ללוות את הפרויקטים בצורה מקיפה על כל שלביהם, בחברות המוחזקות על ידי אסתר אברהם פועלות מחלקות מקצועיות ייעודיות, שנותנות מענה מקיף ומלא לאורך הפרויקט.

מחלקת ניהול קשרי דיירים

המחלקה לניהול קשרי דיירים עומדת לרשות הדיירים בכל שאלה או בקשה, מתוך האמונה שלנו שהצלחה עבור הדיירים בראש ובראשונה עומדת במרכזו של כל פרויקט מוצלח. אנחנו זמינים לכם, ונשמח לענות, להסביר ולעדכן בכל שלב.

המחלקה הכלכלית

המחלקה הכלכלית מפיקה את הדיווחים השוטפים לכל אורך הפרויקט, כדי לוודא את הצלחתו של כל פרויקט ופרויקט.

המחלקה המשפטית

המחלקה המשפטית אחראית על ההסכמים המפורטים עם בעלי הדירות והגדרת ההתחייבויות של החברה והסכמיה עם הדיירים - כך הסכמי התמ"א, הסכמים מול בעלי מקצוע, הגדרות תכולה והיקף לביצוע, והפעלת קבלני משנה לפי הצורך. המחלקה המשפטית מאפשרת סדר וניהול תקין ואיכותי לכל פרויקט.

מחלקת הנדסה ותכנון

כל הביצוע של הפרויקטים בפועל מנוהל על ידי מחלקת ההנדסה והתכנון, כל שלבי הפרויקט מרישוי ועד ניהול, התקשרויות, ליווי ומעקב, פיקוח ומענה לסוגיות בשטח, פתרונות יצירתיים, תכנון ועמידה בלוחות זמנים וביצוע בהתאמה מלאה לתקנים הנדרשים של איכות ובטיחות - כל אלו הם חלק בלתי נפרד והכרחי מפרויקט בנייה מוצלח.

חטיבת החדשנות

החדשנות באסתר אברהם זהו הכלי המרכזי שמאפשרת את מיצוי האפשרויות בפרויקט ומימוש הפוטנציאל הגלום בו, כך יכולות ייחודיות הן בתחום המשפטי והן בתחום העסקי, כולל השוואה למאגרים ציבוריים משפטיים ותכנוניים ומינוף יכולות הניתוח, אלו הם התפקידים של חטיבת החדשנות, ופעילותה מאפשרת את ההתחדשות וההשבחה הטובה ביותר, ואת הצלחת הפרויקטים שלנו.

שילוב הזרועות בין כלל המחלקות בחברות המוחזקות על ידי אסתר אברהם מאפשר לנו להוביל ברמה, באיכות, ובתוצאות של הפרויקטים שלנו.

יחד עם כל המערך המקצועי המלווה, אנחנו מאמינים שהחוכמה היא להיות כאן בשבילכם גם אחרי השלמת הפרויקט.

אנחנו כאן כדי להישאר.

שלכם,                        
אסתר אברהם אחזקות.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.