פרויקטים: פינוי-בינוי


פינוי בינוי היא תוכנית של מדינת ישראל, הפועלת תחת משרד הבינוי והשיכון כבר משנת 1998 - כך על מנת להביא לניצול מירבי את הקרקעות הזמינות בערי מדינת ישראל, לשפר את איכות החיים ורמת החיים של הדיירים על ידי פרויקטים יזמיים. בפרויקט של פינוי-בינוי הבניינים נהרסים ובמקומם מתחילה בנייה של בניינים חדשים תוך שמירה על זכויות הבנייה המוגדרות לפי החוק. כך התשתיות, הסביבה, הכבישים, הגנים וכל האזור שעובר פינוי-בינוי משתנה מקצה לקצה ועובר השבחה.

במסגרת הפעילות של אסתר אברהם, אנו מבצעים פרויקטי פינוי-בינוי בערים מרכזיות בישראל. התוצאה עבור הדיירים היא השבחת הנכס, שיפור הסביבה והתשתיות לחדשות ומודרניות, שדרוג הרחוב, הגנים, הסביבה, החניות, והכבישים, הקמת גינות חדשות ואף שילוב מסחר ושטחים מסחריים באזור המגורים להעלאת רמת החיים של הדיירים. הפרויקט היזמי מתוכנן כך שאין עלות לבצעו מצד הדיירים.

אנו מאמינים בפיתוח מקיף ואיכותי ששם במרכזו את הדיירים - לדאוג לרווחתם, השבחת הנכסים שלהם, ושדרוג חייהם כבסיס להצלחה של הפרויקט כולו.

אנו מזמינים אתכם להשתדרג לסביבת מגורים חדשה, מודרנית, ואיכותית - עם אסתר אברהם אחזקות.


פרויקטים והצלחות - פינוי-בינוי


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.