פרויקטים: שילוב מסחר ומגורים


בעולם המודרני ותחת קונספטים של תכנון אורבני השילוב של מסחר ומגורים הפך להיות טרנד עכשיווי ומבוקש, כך שחיבור בין בנייני מגורים לבין משרדים, שווקים, חנויות, וחללים מסחריים יוצר איזון ברמת השגשוג והכלכלה של העיר, מעלה את ערך המגורים והנכסים של הדיירים, ומוסיף מקומות בילוי, בטחון, נוחות וחיסכון לתושבים.

אנו מאמינים בגישה של התחדשות תוך שילוב מסחר ומגורים על מנת להשביח את הנכסים ולהעלות את רמת החיים של הדיירים, כך הוספת בתי קפה בוטיק, מסעדות, חנויות קטנות, מרכזי תרבות ואומנות, שווקים ואף משרדים וחללים מסחריים יוצרים חיבור וסינרגיה נפלאה עם סביבת מגורים מודרנית, כך למעשה העיר מתמלאת עושר ופעילות ערה. שילוב מהסוג הזה הוא צעיר, מזמין, ומעודד השתלבות של אוכלוסיות איכותיות וצעירות בעיר ומעלה את הביקוש לנכסים וכן את ערכם.


שילוב מסחר ומגורים

 

מתחם השוק העירוני, היהלום 8, נתניה

כשחושבים על השוק של נתניה, אחד הסמלים המזוהים ביותר עם העיר, עולים בדרך כלל לראש דימויים של צעקות רוכלים, סחורה צבעונית של פירות, ירקות ותבלינים, וגם מסעדות ביתיות שמגישות אוכל טריפוליטאי אותנטי. אבל בקרוב מאד יהפוך השוק למתחם בילוי קולינרי ותרבותי תוסס. קבלו את שוק נתניה מודל 2017.
פרויקט Nova לחידוש מתחם השוק הוא פרויקט הדגל של החברה והיקפו כ- 100 מיליון שקל.

סטטוס: הבנייה הושלמה, והדירות נמסרו לדיירים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.