פרויקטים: שימור


שימור מבנים, או פרויקטי שימור, הם פרויקטים שמתבצעים על נכסים שלהם ערך היסטורי, תרבותי, ואדריכלי. למעשה אלו מבנים שמוכרים על ידי העירייה כמבנים שיש לשמרם על מנת לשמור על החזות המיוחדת והייחודית של העיר. יחד עם זאת, רבים מהמבנים הללו מתיישנים ודורשים פעילות יזומה לשיקום, תחזוק, ושחזור של הנראות המקורית שלהם, ואף חידוש התשתיות למודרניות ואיכותיות יותר.

פרויקטי שימור יזמיים מפעילים את זכויות הבנייה העודפות להעברתם לנכס אחר, או להוסיף קומות לנכס קיים, ולבצע שדרוג מלא ומקיף מקצה לקצה של הבניין שעובר את השימור. התהליך של השימור דורש ידע ומומחיות רבה, ואסתר אברהם מביאה את טובי המומחים ואדריכלים מובילים המתמחים ספציפית בשימור על מנת לוודא שהתהליך מבוצע היטב גם על מנת להשביח את הנכס, וגם על מנת לשמר את ערכו והנראות ההיסטורית שלו.


פרויקטים והצלחות - שימור

 
t31
t23

החשמונאים 60 תל אביב

המיזם של החברה בתחום השימור, אשר לוקח את הנראות הקלאסית של הבניין וכך מוסיפים חזית והגדלה של הבניין תוך הקפדה על השימור והסגנון המתאים של הבית.

סטטוס: לקראת קבלת היתר בנייה

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.