פרויקטים: תמ"א 38


תמ"א 38 היא למעשה תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. זו תוכנית שהוקמה על ידי ממשלת ישראל באמצעות משרד הפנים מתוך חשיבה של שדרוג התשתיות והמבנים ברחבי המדינה, ולחזקם למול רעידות אדמה פוטנציאליות באזורנו. מבנה בעל תשתית ישנה שאינו מספיק חזק ויציב, אינו עומד בתקנים נדרשים של בטיחות ויציבות, ולכן הממשלה בחרה לעודד את השדרוג והחיזוק של המבנים הללו.

מעבר לשדרוג התשתית הבסיסית של הבניין, התוכנית מאפשרת שדרוג הבניין ותשתיותיו, ביצוע השבחה מקיפה מקצה לקצה, ואף שיפוץ והוספת הרחבות, תוספות, הגדלה של שטחי המגורים, הוספה למעטפת הבניין, הוספת חדרי ממ"ד, מעליות, מרפסות ושדרוג החללים המשותפים והלובאים של הבניינים. גם בפרויקטים יזמיים אלו אין עלות כלל לדיירים, שמרוויחים נכס מחודש ומשודרג, מושבח ומודרני ללא השקעה כלשהיא מצידם.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לשדרוג הבית וסביבת המגורים שלכם, בפרויקט תמ"א 38 מוצלח עבורכם - עם אסתר אברהם אחזקות.


פרויקטים והצלחות - תמ"א 38


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.